Resort Mooi Bemelen wordt uitgebreid met 130 luxe tiny houses, de zogenaamde Berg Lodge! Dit is dé kans voor u om een tiny house in Nederland te kopen op een unieke locatie, de verkoop van deze 3e fase is reeds gestart. Deze kleine, maar zeer complete, vakantiewoning biedt plek aan maximaal 4 personen en heeft een woonoppervlakte van 30 m². De ligging van Resort Mooi Bemelen, midden in het Limburgse heuvellandschap en nabij steden als Maastricht en Valkenburg, maakt een tiny house in Limburg kopen extra aantrekkelijk.
Wilt u een tiny house kopen als belegging? Dan is het zeer interessant om een tiny house te kopen en te verhuren, zodat u een maximaal rendement ontvangt. Maar bij Resort Mooi Bemelen heeft u nog twee andere opties voor het gebruik van de woning; volledig eigen gebruik en een combinatie van eigen gebruik en verhuur. Hieronder zetten we alle mogelijkheden voor u op een rijtje:
Bij Resort Mooi Bemelen heeft u de mogelijkheid een tiny house te kopen vlak bij Maastricht. Deze bourgondische stad ligt op slechts 20 minuten rijden. Dit vakantiepark is ideaal gelegen in het kleine dorpje Bemelen, boven op de Bemelerberg. In de directe omgeving liggen talloze wandel- en fietspaden door de heuvels van Zuid-Limburg. Op het vakantiepark zelf geniet u van faciliteiten zoals het buitenzwembad, de speeltuin voor de kinderen en ook kunt u fietsen huren.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.