

Let op! U belegt buiten AFM-toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit.
U bent van harte welkom om één van onze objecten te komen bezichtigen of onze parken te bezoeken. In verband met de huidige situatie rondom COVID-19, vragen wij u een afspraak in te plannen met een van onze collega's. Zo kunnen wij uw en onze veiligheid waarborgen en kunnen de bezichtigingen conform de richtlijnen van het RIVM plaatsvinden.
Status | Te koop |
---|---|
Park | Resort Mooi Bemelen |
Aantal slaapkamers | 3 slaapkamers |
Aantal badkamers | 1 badkamer |
Voor aantal personen | 6 |
Bouwjaar | 2016 |
Woonoppervlakte | 75m2 |
Woningfaciliteiten | Terras met buitenhaard Parkeerplaats |
Het stijlvolle interieur gecombineerd met veel glas en de gezellige buiten openhaard verlenen heel veel karakter aan dit bijzondere object. Deze onder architectuur ontworpen vakantiebungalow is een lust voor het oog. In de ruime woonkamer vindt u ook een luxe openhaard op gas. De bijzonder fraaie keuken is voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur. De woning beschikt over drie ruime slaapkamers en biedt daarnaast de mogelijkheid voor het plaatsen van twee badkamers. Op het royale terras met buitenhaard bij deze prachtige vakantiewoning is het volop genieten. De tuin rondom is heerlijk groen en speels aangelegd. Uiteraard beschikt de woning over een eigen parkeerplaats.
Het Model Schaelbergerbos is een prachtig 6-persoons vakantiehuis op Resort Mooi Bemelen, gelegen op een grote kavel met aanlegde tuin. De aankoop van een vakantiehuis op Resort Mooi Bemelen is, mede dankzij de unieke ligging van het park en de vele faciliteiten zeer geschikt voor eigen gebruik. Het Model Schaelbergerbos, is beschikbaar voor € 257.320,- incl. BTW, eigen kavel en tuinaanleg.
Bij het kopen van een vakantiehuis voor eigen gebruik, maakt u als eigenaar alleen zelf gebruik van de woningen. U kunt dan 365 dagen recreëren in de woning, maar niet wonen. Als u kiest om het vakantiehuis alleen te gebruiken voor eigen gebruik, dan kunt u de woning helemaal naar eigen inzicht inrichten.
Bij het kopen van een vakantiehuis voor eigen gebruik, kunt u er ook voor kiezen deze (gedeeltelijk) te verhuren. Het verhuren gebeurt bij Resort Mooi Bemelen middels een professionele verhuurorganisatie. Zo kunt u de kosten minimaliseren en daarnaast zelf ook onbezorgd van uw vakantiehuis genieten. Wanneer u ervoor kiest om de vakantiewoning zelf te gebruiken en gedeeltelijk te verhuren, dan wordt de woning ingericht door Green Resorts. Zodra de vakantiewoning wordt verhuurd, ontvangt de eigenaar een gedeelte van de verhuuropbrengsten.
Over Resort Mooi Bemelen
Resort Mooi Bemelen is gelegen in Bemelen. Boven op het plateau van de Bemelenberg (Zuid-Limburg). Het park is gelegen op een toplocatie boven op de Bemelenberg waar u uitkijkt over het schitterende heuvellandschap van Zuid-Limburg. U vindt hier de mooiste fiets- en wandelroutes en prachtige panorama uitzichten
Status:
Kavelnummer:
Minimaal aantal personen:
Prijs is inclusief:
Nieuw
Diverse kavels
6 personen
Kavel, tuinaanleg en parkeerplaats
Vakantiewoning, incl. kavel en tuinaanleg | vanaf | € 257.320,- | Incl. BTW | |
Vakantiewoning | vanaf | € 161.820,- | Incl. BTW | |
Grond | vanaf | € 95.500,- | K.K. |
Uniek vakantiepark in Zuid-Limburg
Luxe villa's en vakantiewoningen
Vakantiewoning kopen en verhuren
Bij natuurreservaat de Bemelerberg
Buitenzwembad
Verkoopwebsite door Booking Experts
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.